Unikatowy Projekt. Rekreacja i rozrywka

w najbliższym sąsiedztwie.

Mieszkania tuż przy powstającym

kompleksie rekreacyjnym

Doskonała lokalizacja

blisko trójmiasta i otwartego morza

O projekcie

AquaSfera. Odkryj Nową Sferę Życia.

AquaSfera to wyjątkowy projekt deweloperski. To miejsce w którym uzupełniają i przenikają się funkcje mieszkaniowe i rekreacyjne; gdzie czas wolny spędzić można w aktywny sposób praktycznie nie wychodząc z domu.

Unikatowy w skali kraju projekt

W Redzie, przy nowym rondzie, architekci Semeko zaplanowali realizację unikatowego kompleksu. Cztery budynki mieszkalne o nazwach trzech oceanów: Atlantic, Pacific, Indian oraz czwarty Port, wraz z zaplanowanym obok wielofunkcyjnym Parkiem Wodnym przypominają stojące przy nabrzeżu statki.

Ta nowa wizytówka Redy odmienia sposób patrzenia na mieszkanie poza miastem. Dzięki bezdyskusyjnym atutom, Aquasfera stała się już teraz jednym z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Trójmiasta. Dogodny transport zapewnia bliskość drogi krajowej oraz kolejka SKM, którymi szybko i wygodnie dostać się można zarówno do trójmiasta (Centrum Gdyni - 20 min.) jak i nad otwarte morze (Władysławowo - 25 min.).

Wygoda i kompleksowość

Już teraz na uwagę zasługuje kompleksowa możliwość realizacji codziennych potrzeb. Centrum handlowe Port Rumia Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Lidl, Biedronka, Żabka i wiele inny lokalnych sklepów są dostępne w zasięgu pieszego spaceru. Galeria Rumia, Multikino i centrum fitness Tiger Gym oraz Castorama, McDonald's, KFC czy Burger King oddalone są o 5 min jazdy samochodem. W najbliższym otoczeniu osiedla funkcjonują dobre szkoły publiczne i prywatne, kilka przedszkoli, przychodnie, poczta, kościół i inne instytucje. Warto podkreślić również duży potencjał rozwoju tej lokalizacji łącznie z planowanym przedłużeniem istniejącej obwodnicy o OPAT (Obwodnica Północna Aglomeracji Trójmiejskiej).

Drugi budynek, Pacific, w realizacji

Aktualnie w realizacji jest drugi budynek mieszkalny Pacific. Dokumentacja fotograficzna z postępu prac oraz zdjęcia oddanego już do użytku, pierwszego budynku - Atlantic, można obejrzeć w galerii oraz na naszym profilu na facebooku.